Fundacja Gniazdo

Fundacja dla Ludzi Potrzebujących Pomocy Gniazdo realizuje Program Pomocy Dzieciom i Młodzieży z katowickich rodzin marginalizowanych. Fundacja Gniazdo - Katowice.

OVERVIEW

This domain fundacja-gniazdo.org presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have probed four pages within the website fundacja-gniazdo.org and found zero websites interfacing with fundacja-gniazdo.org. There is one contacts and addresses for fundacja-gniazdo.org to help you correspond with them. This domain fundacja-gniazdo.org has been online for one thousand and sixty-eight weeks, twenty-two days, thirteen hours, and eight minutes.
Locations
Online Since
Nov 2003

FUNDACJA-GNIAZDO.ORG RANKINGS

This domain fundacja-gniazdo.org is seeing varying amounts of traffic within the past the year.
Traffic for fundacja-gniazdo.org

Traffic ranking (by month) for fundacja-gniazdo.org

Traffic ranking by day of the week for fundacja-gniazdo.org

FUNDACJA-GNIAZDO.ORG HISTORY

This domain fundacja-gniazdo.org was first recorded on November 10, 2003. It is now one thousand and sixty-eight weeks, twenty-two days, thirteen hours, and eight minutes old.
REGISTERED
November

MATURITY

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES FUNDACJA-GNIAZDO.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-gniazdo.org Mobile Screenshot of fundacja-gniazdo.org Tablet Screenshot of fundacja-gniazdo.org

Patryk Szczerbowski

Morcinka 19a

Katowice, n.a., 40-124

FUNDACJA-GNIAZDO.ORG HOST

We diagnosed that a lone page on fundacja-gniazdo.org took one thousand four hundred and eighty-two milliseconds to stream. We could not discover a SSL certificate, so our parsers consider this site not secure.
77.79.239.194

NAME SERVERS

ns1.dmkhost.com
ns2.dmkhost.com
phobos.net26.pl

WEBSITE IMAGE

DESCRIPTION

CONTENT

This domain states the following, "Stąd można pobrać formularze z naszym KRS." Our analyzers observed that the web page also said " A na poniższej stronie można się rozliczyć." The Website also stated " Dzięki przekazanej darowiźnie po raz pierwszy na stole wigilijnym znalazły się aromatyczne, domowe zupy, ręcznie robione pierogi i krokiety oraz świeże ryby. Dzięki projektowi Gniazdowe Ekojadki mamy nowe meble w jadalni oraz zastawę. Po raz pierwszy spożywaliśmy kolację wigilijną podaną w odświętny sposób." The website's header had fundacja as the most important keyword. It was followed by gniazdo, fundacja gniazdo, and katowice which isn't as ranked as highly as fundacja. The next words the site uses is fundacja katowice. pomoc dzieciom was also included and will not be viewed by web engines.

VIEW OTHER WEB SITES

Fundacja HEREDITAS

Fundacja Hereditas uruchamia spolecznosciowe finansowanie projektów ochrony i konserwacji zabytków. Wszystkich milosników historycznych obiektów zapraszamy do przylaczenia sie! Liczy sie kazda kwota, dla wszystkich darczynców przewidujemy niepowtarzalne podarunki.

Hipoterapia - STRONA GŁÓWNA

Hipoterapia, fundacja, dzieci. Przybij piątkę koledze bez dłoni. BAZA WIEDZY - DLA RODZICÓW. W Kropce- Gazecie Twojej Dzielnicy ukazał się artykuł o Fundacji, Forcie i planach z nim związanych. KONTYNUACJA DZIAŁANIA MIEJSKIEGO CENTRUM INFORMACJI SPOŁECZNEJ. Ty też możesz nam pomóc! .

Fundacja Hobbit - obozy dla dzieci i młodzieży

Zapraszam na rejs szkoleniowo stażowy dla Młodej Kadry. MISTRZOSTWA WROCŁAWIA W ŻEGLARSTWIE KLASYCZNYM I KAJAKARSTWIE SZKÓŁ ŚREDNICH - WROCŁAW 2018. Zapraszam na II mistrzostwa Wrocławia szkół średnich w żeglarstwie i kajakarstwie. Mamy szalony łamiący szablonowe i stereotypowe myślenie pomysł wynikający z prawie 30 letnich doświadczeń. Pomysł jest tak szalony że jestem przekonany że się uda.

Fundacja Ich dom z Płocka pomagamy dzieciom z domów dziecka

Powstała w październiku 1992 r. zarejestrowana przez Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dnia 13. Spełniamy marzenia młodzieży z domów dziecka. Najczęściej młodzież wraca więc do swoich patologicznych środowisk rodzinnych, od których przed laty została odizolowana.

Fundacja Jagoda Niesiemy pomoc osobom poparzonym

Fundacja Jagoda, istniejąca od 2009 roku, pomaga osobom poparzonym i cierpiącym na powikłania w wyniku choroby oparzeniowej. Równocześnie prowadzimy akcje propagujące szkolenia z pierwszej pomocy przy oparzeniach.